TRUCK ASSISTANCE – služby mobility

Od roku 2009 ponúkame v spolupráci s rakúskou spoločnosťou SERVICE 24 Notdienst GmbH kompetentnú pomoc dopravcom pre nákladné vozidlá na Slovensku a v zahraničí.

TRUCK ASSISTANCE – služby mobility

TRUCK ASSISTANCE predstavujú celoeurópske služby – od výmeny pneumatík, cez pomoc pri havárii a nepojazdnosti, až po vyplatenie pokút a poskytnutie platobnej záruky prostredníctvom jedného telefónneho čísla. Časť týchto služieb je poskytovaná za európske fixné ceny. Ako príklad možno uviesť pomoc pri havárii bez ohľadu na značku vozidla, servis pneumatík za férové fixné ceny, odťahovanie, vyslobodzovanie, poskytnutie platobnej záruky pri dielenských opravách, poskytnutie kaucie v prípade policajných kontrol, či dokonca zabezpečenie právnej asistencie pre zníženie alebo odpustenie pokuty.
Služby TRUCK ASSISTANCE sú poskytované vo všetkých európskych krajinách - na základe systému „pay per use“ – zákazník platí len za skutočne využité služby.

Klienti využívajúci služby TRUCK ASSISTANCE získavajú predovšetkým výhodu 24-hodinovej profesionálnej pomoci s kalkulovateľnými nákladmi. Nezávislá núdzová telefónna centrála Vám v každej krajine a v každej situácii navrhne tie najvhodnejšie riešenia a kvalifikovaný personál zabezpečí tú najlepšiu pomoc - vďaka tomu ušetríte množstvo času a peňazí. Veľkou výhodou je tiež poskytnutie pomoci bez ohľadu na značku – či už ide o záruku alebo zmluvu o údržbe, v celej Európe Vám bude poskytnutá pomoc bez ohľadu na vozidlo.

TRUCK ASSISTANCE – služby mobility

Vďaka silnému partnerstvu tá najlepšia sieť v Európe

Vďaka partnerovi, spoločnosti SERVICE 24 Rakúsko disponujeme bezkonkurenčnou sieťou poskytovateľov služieb v Európe – žiadna iná organizácia nemôže o sebe tvrdiť, že má v celej Európe viac ako 39.000 poskytovateľov služieb pre oblasť úžitkových vozidiel. Vďaka dobrej spolupráci s centrálami výrobcov môžeme poskytnúť pomoc aj v prípade záruky alebo v špecifických prípadoch. Vysoký počet partnerov je tiež zárukou rýchlej a flexibilnej pomoci. Vďaka celoeurópskej sieti môžeme s našimi zákazníkmi komunikovať nonstop vo všetkých európskych jazykoch.

Viac informácii o službe TRUCK ASSISTANCE získate na telefónnom čísle: +421-2-21025923